•   Online Televizyon -Canlı Tv -Arnavutluk -Tv Klan 

TV kanalı: Tv Klan
Tv Klan Canlı - Tv izle

Resmi siteden yayın
Bu TV kanalına izin verilir ve TV kanalının resmi web sitesinde yayınlanır, Oynatıcıya tıklayın
Tv Klan
Ülke:  Arnavutluk
Kategori: Genel
3.4 de 5
37 oy
Tv Klan - açıklama, inceleme, derecelendirme

Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i Televizionit (KKRT) si nje nder dy kanalet kombetare private te territorit te Shqiperise ne vitin 2001. TVKLAN mbulon rreth 80% te territorit te Shqiperise qe do te thote rreth 90% te popullsise se vendit. Keto hapesira mbulohen nga nje rrjet transmetuesish dhe radiorelesh te shperndara ne te gjithe territorin.
Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.

Tv Klan Canlı - Tv izle

TVSH  Arnavutluk / Genel
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 de 5
6 oy
Mrt 2  Arnavutluk / Genel
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 de 5
4 oy
KOHAVISION - KTV  Arnavutluk / Müzik
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 de 5
6 oy
Klan Kosova  Arnavutluk / Yerel TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 de 5
11 oy
ABC News  Arnavutluk / Haberler
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 de 5
24 oy
Albanian TV of America  Arnavutluk / Genel
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 de 5
9 oy