•   Online Televizyon -Canlı Tv -Arnavutluk -KOHAVISION - KTV 

TV kanalı: KOHAVISION - KTV
KOHAVISION - KTV Canlı - Tv izle

Resmi siteden yayın
Bu TV kanalına izin verilir ve TV kanalının resmi web sitesinde yayınlanır, Oynatıcıya tıklayın
KOHAVISION - KTV
Ülke:  Arnavutluk
Kategori: Müzik
3.1 de 5
6 oy
KOHAVISION - KTV - açıklama, inceleme, derecelendirme

KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit" është Flaka Surroi Ko

KOHAVISION - KTV Canlı - Tv izle

RTK 1  Arnavutluk / Yerel TV
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
4 de 5
2 oy
Vizion Plus  Arnavutluk / Genel
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4.6 de 5
3 oy
Klan Kosova  Arnavutluk / Yerel TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 de 5
11 oy
Tv Klan  Arnavutluk / Genel
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 de 5
37 oy
Ora News  Arnavutluk / Genel
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2.3 de 5
8 oy
Top Channel  Arnavutluk / Genel
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 de 5
19 oy